Lucka Vondráčková má nový klip!

17. dubna 2013 / Autor: Lukáš/ TZ

Novinkové album Lucie Vondráčkové "Oheň“, které vyšlo 8. března, má další videoklip. Tentokrát na skladbu Zombie, která byla fanoušky jednoznačně vyhodnocená jako nejchytlavější píseň alba a reprezentuje ho také jako druhý singl.

Zdroj: Facebook.com/LucieVondrackovaOfficial

Pošli to dál

Pošli to mailem


Skladba pochází z dílny úspěšného italského dua La Bionda a má tak hitový potenciál, že o ní projevilo zájem hned několik zpěvaček najednou. Není se tedy čemu divit, že Lucce zalichotilo, když si skladatel a producent vybral právě ji: „Těší mě to. Vím, jak dlouho na zvuku téhle pecky pracovali, takže jsem pro ně ráda nazpívala i anglickou verzi, přestože jsem celoživotní fanoušek českých textů“, dodává.

Klipové podoby se ujal mladý talentovaný režisér Tomáš Kasal a Lucie Vondráčková k výsledku říká: „Tanec bez předem daných kroků, emoce bez cenzury, energie a oheň. To je pro mě klip Zombie“.

Šestinásobná stříbrná Slavice plánuje návrat do Česka začátkem května, kdy ji čeká kromě zkoušení na turné s Michalem Davidem také opožděný křest alba Oheň, který se krátce po vydání stal nejprodávanějším albem v ČR. Lucie zároveň boduje i jako herečka, kdy přispěla k velkému diváckému úspěchu filmu Babovřesky, v němž hraje jednu z hlavních rolí.

Album Oheň vyšlo 8.3. 2013. Obsahuje šestnáct skladeb - například velmi úspěšnou titulní skladbu k filmu Rebelka - "Kdy vzlétnu já“, píseň ke kinohitu Babovřesky - "S láskou nám je líp“ nebo duet s Michalem Davidem - "Byla to láska“, který má na YouTube více než 3 miliony zhlédnutí! Před vydáním alba nezveřejněné skladby pak reprezentuje pilotní singl "Co s tou touhou“ a  "Zombie“.

« Předchozí článek Další článek »
STARS: One Direction - Live While We're Young

STARS: One Direction - Live While We're Young
Dnes nastal DEN D pro všechny "Directioners"....

STARS: Rihanna posbírala nejvíc nominací na MTV EMAs 2012

STARS: Rihanna posbírala nejvíc nominací na MTV EMAs 2012
Nejvíce sošek může v listopadu ve Frankfurtu...

STARS: Nový singl One Direction je venku!

STARS: Nový singl One Direction je venku!
Připrav se na to, že se do boybandu One...

STARS: 5Angels: „Ulítáváme na One Direction!"

STARS: 5Angels: „Ulítáváme na One Direction!"
Jedni je milují a druzí nenávidí. Co na to...

ReklamaNewsletter na tvůj e-mail

Chceš dostávat na svůj e-mail pravidelné informace o novinkách v časopise a na webu?

Bravo číslo 24

Číslo 24 vyšlo 19. 11. 2015
Zaplatíš jen 39 Kč

Bravo číslo 23

Číslo 23 vyšlo 5. 11. 2015
Zaplatíš jen 34 Kč