Filtruj

Jak mám začít ?

Ahoj Hani, chtěla jsem se tě zeptat, jak mám začít, když chci masturbovat? Více »

setkáni s klukem

ahoj seznámila jsem se s jedným fakt moc fajnem klukem přes fb. píšeme si už od začátku prázdnin a on mi navrhl jestli bych se s ním nechtěka příští víkend setkat. Já řekla jo... Více »

Nemůže se do mě dostat

Ahoj mám takový problém. Když chceme s mím klukem spát,nemůže se do mě dostat . Když mi prstí, trochu mě to bolí.Čím to je? A odpovedi typu že to je proto ze je mi 13 jděte... Více »

Uspokojování-masturbace...

Holky jak se ještě masturbujete?Já znám jen hlazení prsty-nic jiného mě nenapadá a už mě to nudí...potřebuju něco dalšího.Děkuji předem za odpovědi. ;) Více »

BFF ♥

tohle je spíš anketa: taky máte tak rádi BFF ? Občas si říkám že nejsem normální :'D Více »

orgasmus

jak se pozná orgasmus?? Více »

Můj kluk a francouzák

Mám super kluka, jsme úplně ve stejném věku do dne, roku a měsíce. Je nám 13.Chce si se mnou vykousnout(Dát francka). Já si s ním chci taky vykousnout, ale bojím sem, že to zpackám a... Více »

chuť na sladké

AHoj, snažím se zhubnout ale prosím nepředstavujte si pod tím žádné hladovky apod.. Ke cvičení se dokopávám ale pak je tady problém- čokoláda. Jak ji zkrátka nesníst? :D vím že... Více »

krvácení při sexu

poslední dobou při sexu začnu krvácet.. nevím proč :( Třeba dnes mě uspokojoval prsty a měl je pak celé od krve, tak jsme skončili.. menstruace to nemůže být! Jelikož jsem ji tenhle... Více »

Aničkismus zcela zdarma !

Přidejte se do nového náboženství nazvaného Aničkismus. Modlíme se k bohyni Aničce, vrchní představitelka Anička přijme každého. Každý rok 1.srpna je Velký svátek. Každý... Více »

otěhotnení..?

Měla jsem pohlavní styk s přítelem.. jo, teď tu budou samé hejty, ale neměli jsme kondom.. ještě nikdy jsme nespali s kondomem, ale teď.. přítel se mi vždycky udělá na břicho, ale... Více »

Divná vagina ?!

Ahoj,vím,že by měly vnější pysky přesahovat přes vnitřní,ale já to mám naopak. A ty vnitřní pysky jsou takové jakoby vytahané. Je to normální? Nevadí to při sexu? Děkuji za... Více »

Máma

ahoj, mám takový problém.Téměř vždy když se sprchuju, umyju se a chci mít chvilku pro sebe ( myslím masturbaci), většinou si přiložím hlavici od sprchy k vagíně a pustím co... Více »

Iggy Azalea

Vím že tahle otázka do poradńy nepatří ale chtěla sem se zeptat jaký máte názor na Iggy Azaleu ? Myslíte si že kopíruje Nicki Minaj ? Více »

Zamilovala jsem se do kamarádky kluka

Ahoj mám problém líbí se mi kámošky kluk. I já jemu ale nechci jí to udělat ale zase ho mám moc ráda. Co mám dělat? Více »

Panenská blána, menstruace

Ahoj, mám takovou otázku..... Je možné, že jsem si sama ( nevědomky) odstranila panenskou blánu ? Je menstruace bez ní silnější, nebo by mela zůstat stejná ???? Více »

jak sbalit holku

Jsem holka a jsem pravděpodobně na holky ale nikdo to o mně neví a já nevím jestli nějakou lesbu vůbec znám. Jak mám sbalit holku? Jako naznačit jí, že se mi líbí... atd..... Více »

Řasenka

Ahoj, je pravda že řasenka poškozuje řasy a má se s ní začínat co nejpozději? Více »

Kamarádky a tampony

Ahoj. Mám takový problém. Všechny moje kamarádky používají tampony, jenom já pořád vložky. Neustále mě přesvědčují, že tampony jsou lepší a co všechno to má za výhody a že... Více »

kluk

Jak mám sbalit kluka? Je mi 9 a v prosinci mi bude 10. Více »

Jsou všichni kluci takový dementi?

Mám kamaráda, byly jsme spolu venku a pořád jsme se líbaly. Večer když jsme šly domu. Tak mi řekl že z toho nic nebude a že budem jen kamarádi. Rozbrečela jsem se a jednu mu vlepila.... Více »

otázka pro kluky

Mám takový dotaz : Líbí se vám spíše vychrtlice nebo baculky ? :D Více »

Sex od 14

čaukis, na internetu jsem se dočetla, že se schválil nový zákon o pohlavním styku už od 14-ti let. Je to pravda? Více »

Sex

Dneska jsem spala s jedným klukem,oba jsme leželi na posteli a začali jsme se líbat.Chtěli jsme se milovat a postupně jsme se svlékali.Když už jsme byly u v tom tak jsem šla na něj a... Více »

seznamovák

Ahoj na začátku září mám jet s novou třídou na seznamovák. Chci se zeptat jestli si mám vzít obyčejnou sportovní tašku nebo kufr na kolečkách. Blbé komenty si nechte pro sebe a za... Více »

Můj přítel mě nutí do sexu.. Prosím o radu Paní Voloveckou a ostatní..

Můj přítel mě nutí do sexu, dokonce jsi vymyslel takovou úmluvu, že musíme mít sex aspoň jednou denně, když mu řeknu ne naštve se a nedá mi pokoj dokud nedostane co chce... Když se... Více »

Prosím o pomoc

Dobrý den,potřebuji poradit.Moje kamarádka už má kluka a chtěly by mít spolu sex Oběma je už 16,ale moje kamarádka mi říkala ,že se bojí protože jí prý vychází divný zápach z... Více »

Gynda?!

Ahoj..Mám problém se svojí vagínou..Vím že to zní nejspíš vtipně(není) ,ale na vagíně(uvnitř) mi vylézají ven takové ,,masové'' časti ,které jsou zbarvené do růžova a když... Více »

Bojím se to říct mámě.

Ahoj, bojím se říct mámě, že už nejsem panna a příští týden jdu na gyndu a ona říkala, že se po vyšetření zeptá na můj stav (takže i na to jestli jsem panna). Můžu říct... Více »

Koupání s mámou

Ahoj, je mi 11 a pořád se koupu s mámou.Vidí mi do rozkroku,na prsa a na všechno..Někdy s ekoupeme i s bráchou všichni tři.. bráchovi je 8.Když sem jí řekla že se s ní nechci koupat... Více »

Filtruj

ReklamaNewsletter na tvůj e-mail

Chceš dostávat na svůj e-mail pravidelné informace o novinkách v časopise a na webu?

Bravo číslo 18

Číslo 18 vyšlo 28. 8. 2014
Zaplatíš jen 34 Kč

Bravo číslo 17

Číslo 17 vyšlo 14. 8. 2014
Zaplatíš jen 34 Kč