Proč nemám kluka?

27. července 2009

Tak tuhle otázku si pokládá spousta z nás. Tři single holky se nám svěřily, proč nikoho nemají a jaké to pro ně je. Bravo Girl! má pro tebe několik tipů, díky kterým si určitě brzo najdeš cool týpka, který tě bude zbožňovat.

Pošli to dál

Pošli to mailem


Jsou prostě všude! Na zastávkách, v kavárnách, ve škole! Zamilované párečky! Koukáš na ně a říkáš si: proč jsou tak šťastní? A proč já jsem pořád sama?! Co dělám špatně?! Vždyť přece nejsem ani ošklivá ani hloupá, tak proč?! Jasně, chápeme, že je ti smutno a ráda bys s někým chodila, ale nezapomeň, že nemít kluka rohodně není žádná ostuda! A spousta holek dokonce ani žádného nechce - prostě jim vyhovuje svoboda a nezávislost. Kluci na tom rozhodně nejsou jinak než my: V 15ti má stálou holku jen 44 % kluků a jen 54 % už se někdy líbalo jazykem. I oni se stydí, nechtějí se ztrapnit nebo prostě mají v hlavě jiné věci. A někteří z nich vidí v holkách jen kámošky. To se týká hlavně kluků, se kterými se vídáš denně. Znají tě prostě až moc dobře a ani je třeba nenapadne, že byste spolu mohli něco mít. A proto je strašně důležité nebát se seznamovat s novými lidmi. Jinak nikdy toho pravého nepotkáš! Máš pocit, že nejsi dost hezká na to, abys mohla mít kluka? To je pěkná blbost! Jde hlavně o to, co vyzařuješ. Když jsi v pohodě, automaticky vysíláš pozitivní energii a to si piš, že ji kluci vnímají!
girl3 Naďa, 15
„Pořád myslím na svého ex.“
Byla jsem se svým klukem rok a půl. Během té doby jsme se pořád rozcházeli a zase dávali dohromady. Až nakonec to před pár měsíci doopravdy skončilo. Oba jsme měli tak nějak strach, že něco propásneme. Chtěli jsme si užívat a nevázat se. Jenže já na něj pořád myslím. Jasně že koukám i po jiných klucích, ale žádný se mi nelíbí tak jako on. Když někomu v hlavě leží pořád ten jeden, je strašně těžké seznámit se s někým jiným. Ale člověk by nikdy neměl říkat nikdy.“
Jsi na tom podobně?
V tom případě určitě sama dobře víš, že nejsi úplně připravená rozhlížet se po novém klukovi. Nemá žádný smysl vrhat se bezhlavě z jednoho vztahu do druhého. Když myslíš na někoho jiného, tvůj nový kluk by to stejně za chvíli vycítil a bylo by zle. Musíš prostě sama sobě dát nějaký čas. Zkus svého ex vypudit z hlavy. A nebo to s ním ještě jednou zkus!
girl2 Denisa, 14
„Jsem moc stydlivá na to, abych oslovovala cizí kluky.“
„Normálně se docela dost stydím. Pokud jde o kluky, je to ale ještě daleko horší. Nikdy bych někoho jen tak neoslovila. Vždycky si totiž říkám: Co když se mi vysměje nebo to bude všem vyprávět?! Šlo by poslat kámošku na výzvědy, ale to taky vždycky nevyjde. Tak to radši nechávám být. A přitom bych tak chtěla s někým chodit! Štve mě, že se tak stydím. Kdybych nebyla tak zakřiknutá, určitě bych už dávno někoho super potkala. Jenže takhle si mě nikdo ani nevšimne.“
Jsi na tom podobně?
Měla bys vědět, že velká většina kluků se taky stydí. Mají úplně stejný strach jako ty. A koneckonců ty přece nemusíš dotyčného hned zvát na rande. Nejdřív se s ním zkus prostě úplně normálně začít bavit. Uvidíš, jak se to vyvine. Třeba pak pozvání na rande vyplyne úplně přirozeně. A nebo naopak zjistíš, že dotyčný vůbec není tak super, jak sis myslela, a pak můžeš přestat litovat, že nemáš odvahu ho někam pozvat.
girl1 Karolína, 16
„Nemůžu najít toho pravého“
„Jsem od března single a ze začátku to bylo úplně v poho. Jenže teď už bych si zase ráda někoho našla. Problém asi je, že mám docela vysoké nároky. Kluk, kterého bych chtěla, musí dobře vypadat, být milý a nesmí moc žárlit. Většina kluků, které znám, ale taková není. Buď jsou totálně dětinští a nebo jsou to sobci, co pořád mluví jen o sobě. Občas potkám kluka, který by se mi líbil, ale zase to nějak nevyjde. Holky, zkrátka musíte přestat hledat ideálního kluka! Nikdo prostě není dokonalý. Ani my holky ne.“
Jsi na tom podobně?
Jasně že každá z nás má představu, jak by měl její kluk vypadat. To je úplně v pořádku. Není úplně dobré chodit s někým jen proto, abys nebyla sama. Na druhou stranu se ale snaž mít realistické představy. Nikdo na světě není naprosto ideální. I ty máš své chyby. A neodsuzuj kluky předčasně. Dej jim šanci! Zkus je nejdřív trochu poznat a až potom vyvozovat závěry. Někdo, kdo tě na první pohled nezaujme nebo se ti zdá dokonce trochu přitroublý, může ve skutečnosti být úžasný kluk, do kterého se šíleně zamiluješ.

Máš zaručený tip, jak nebýt singl? Šup sem s ním! Chceme ho vědět všechny. :o)

« Předchozí článek Další článek »

ReklamaNewsletter na tvůj e-mail

Chceš dostávat na svůj e-mail pravidelné informace o novinkách v časopise a na webu?

Bravo číslo 24

Číslo 24 vyšlo 19. 11. 2015
Zaplatíš jen 39 Kč

Bravo číslo 23

Číslo 23 vyšlo 5. 11. 2015
Zaplatíš jen 34 Kč